uvádí...
Česko-slovenské online fórum LOG-IN, 13. 5. 2021

Aktuality

Nejnovější vývoj v plánování fóra

MARTIN HAUSENBLAS SE STAL KLÍČOVÝM ŘEČNÍKEM FÓRA LOG-IN

Zveřejněno 7.listopadu 2019
Podnikatel, politik, filantrop
Martin Hausenblas je podnikatel, politik a filantrop. V roce 2000 spoluzaložil společnost ADLER Czech, která je dnes jedním z největších výrobců a vývozců reklamního textilu v Evropě. Jeho dlouhodobý zájem o téma udržitelné dopravy ho přivedl ke spuštění populární aplikace Liftago, která propojuje pasažéry přímo s řidiči taxíků. Martin Hausenblas se představí s přednáškou: INOVACE V BUSINESSE se zaměřením na hybridní FVT systém s baterií a kogenerací v logistickém centru ADLER Czech Ostrava.

Společnost ANASOFT představí digitální dvojčata

Zveřejněno 3.listopadu 2019

Bronzový partner fóra společnost ANASOFT vám představí praktické nasazení technologie digitálních dvojčat při vnitropodnikovém zásobování a agilním řízení materiálových toků. Poslechněte si jejich pozvánku na fórum LOG-IN!

HLASUJTE PRO SVÉ FAVORITY V OCENĚNÍ LOG-IN!

Zveřejněno 18. října 2019

Kostky byly vrženy, nominace ukončeny. Nyní máte šanci rozhodnout, kdo si odnese OCENĚNÍ LOG-IN! Ohodnoťte přihlášené inovace!. Hlasování končí 31. října!

Na fóru LOG-IN zazní recept, jak ve firmách inovovat

Zveřejněno 26. září 2019

Logistické fórum LOG-IN, které bude nabité skvělými řečníky a zajímavými prezentacemi, se neúprosně blíží. Uskuteční se již 21. listopadu v pražském O2 Universum. Jedním z řečníků bude Filip Dřímalka, odborník na digitální transformaci společností se zaměřením na inovace a budování digitálních kompetencí firem i jejich zaměstnanců.

Digitální transformace není jen o technologiích, ale o lidech a organizacích, které jsou schopny s nimi pracovat a využít je ve svůj prospěch. Jaké jsou technologické trendy, které mění tvář logistiky? Jak rozpoznat ty, které vám mohou pomoci přinést užitek a ty, o kterých se jen mluví? Jak si vybudovat kompetenci s nimi pracovat? Odpovědí mohou být partnerství – s byznysem, technologickými firmami i startupy. Přednáška Filipa Dřímalky představí technologie, které můžete využít už dnes, i ty, o kterých se ještě nemluví, ale brzy bude, stejně jako největší příležitosti v oblasti technologických partnerství.

Zajímá vás, jak úspěšně inovovat? Jak motivovat zaměstnance k tomu, aby se nad inovacemi zamýšleli a přicházeli s nápady? Nenechte si ujít fórum LOG-IN a přednášku Filipa Dřímalky.

16. ročník fóra LOG-IN v novém, multifunkčním centru O2 UNIVERSUM

Zveřejněno 21. května 2019

Jedinečné místo si zaslouží jedinečné fórum. Z tohoto důvodu mění fórum LOG-IN adresu. Po pěti letech v České národní bance proběhne 16. ročník LOG-IN fóra ve zbrusu novém konferenčním centru O2 UNIVERSUM. Tento moderní, multifunkční komplex nabízí špičková vybavení a zařízení a nachází se v severovýchodní části centra města hned vedle O2 Arény a na žluté trase metra B. Oficiální otevření je plánováno na podzim 2019, takže LOG-IN # 16 bude jednou z prvních konferenčních akcí v tomto zařízení. LOG-IN a O2 UNIVERSUM – unikátní propojení inovací, moderních technologií a inspirací.