uvádí...
17. logistické fórum LOG-IN, 25. listopadu 2020, Praha

O akci

Kde se potkávají skuteční logistici...

16. LOG-IN FÓRUM LOGISTICKÝCH INOVACÍ

Fórum LOG-IN je původní součástí celoročního multikanálového projektu LOG-IN na podporu inovací v logistice v České republice. Cílem fóra, které se konalo v roce 2004, je medializovat nejinovativnější řešení, projekty a produkty na českém logistickém trhu a tím inspirovat profesionály v logistice k inovaci logistiky ve svých firmách.

Stovky logistických odborníků se každoročně účastní fóra, z nichž velké množství jsou uživatelé logistických produktů a služeb. Většina účastníků zastává pozice ve vrcholovém managementu firem, což znamená, že mají ve svých společnostech rozhodující pravomoci.

240 ÚČASTNÍKŮ = 240 NOVÝCH OBCHODNÍCH KONTAKTŮ

Poskytovatelé logistických služeb58%

Uživatelé logistických služeb42%

TOP management65%

 

Z čeho se Fórum LOG-IN skladá?

Odborný program

Připravili jsme pro vás devět hodin praktických informací a inspirací na podporu inovací v logistice. Nenechte si ujít inspirující program plný zajímavých inovací a případových studií.  Fórum LOG-IN je výběrem toho nejlepšího z realizovaných úspěšných, inovativních logistických projektů, jeho součástí jsou prezentace inovativních produktů a služeb dostupných na trhu, chybět nebude ani panelová diskuse zabývající se klíčovými otázkami a problémy na trhu logistiky.

BizLOG

BizLOG je série organizovaných setkání mezi účastníky a partnery akce, která se koná během přestávky na oběd. Desetiminutové schůzky umožňují oběma stranám rychle posoudit, zda má smysl naplánovat další podrobnější schůzku. Využijte tuto příležitost k navázání nových kontaktů.

Galavečer logistických inovací

Bezprostředně po programu konference jsou na slavnostním ceremoniálu udělovány ceny LOG-IN za logistické inovace – a to ve čtyřech kategoriích: Technická a technologická inovace roku, Projektová inovace roku, Inovace v logistických realitách a Fachman roku. V rámci slavnostního ceremoniálu za účasti známého moderátora promluví také odborní garanti kategorií.

Logistický Business Mixer

Fórum nekončí slavnostním předáním cen. Právě naopak, networking a zábava právě začíná! Populární Logistický Business Mixer je ideálním místem pro navázání nových obchodních kontaktů a posílení stávajících. Součástí akce je večeře formou bufetu, živá hudba, osvěžující nápoje a hry a soutěže, které hosty pobaví a usnadní jejich propojení.

Chcete získat plnou dávku inspirace pro logistiku vaší společnosti?

LOG-IN