uvádí...
16. logistické fórum LOG-IN, 21. listopadu 2019

O akci

Kde se potkávají skuteční logistici...

Fórum LOG – IN je jediná logistická akce v ČR, která je 100% zaměřená na případové studie, inovace, nejefektivnější řešení a nové projekty v logistice.

Cílem je informovat a inspirovat logistické profesionály , aby mohli využít nejnovější poznatky v jejich praxi , a zároveň jim poskytnout prostor na navázání nových obchodních kontaktů.

240 ÚČASTNÍKŮ = 240 NOVÝCH OBCHODNÍCH KONTAKTŮ

Poskytovatelé logistických služeb58%

Uživatelé logistických služeb42%

TOP management65%

 

Z čeho se Fórum LOG-IN skladá?

Odborný program

Během 9 hodin vám představíme nejlepší případové studie a inovace na logistickém trhu. Přednášet a diskutovat přijdou přední odborníci v logistice, a to odborníci z praxe, nikoliv teoretici nebo politici. Žádné omílání známých plánů o výstavbě dopravní infrastruktury, žádné řeči o významu naší logistiky pro evropský region, ale užitečné informace a inspirace pro každodenní logistickou praxi, pro zvýšení efektivity vaší logistiky!

BizLOG

To jsou desetiminutová „speed dating“ setkání zprostředkovaná na přání klienta na základě nabídky dodavatelů. Celý speed dating proces bude aktivně řízen organizátory kongresu. Ideální místo pro setkání zákazníků a dodavatelů na neutrální půdě, kde obě strany rychle zjistí, zda má smysl rozvinout jednání do konkrétnější podoby.

Galavečer logistické inovace

Letos poprvé proběhne galavečer, na němž bude uděleno nové Ocenění LOG-IN. A to hned v několika kategoriích! Navštivte nový web Projektu LOG-IN a zjistěte více.