uvádí...
16. logistické fórum LOG-IN, 21. listopadu 2019

O akci

Kde se potkávají skuteční logistici...

16. LOG-IN FÓRUM LOGISTICKÝCH INOVACÍ

Fórum LOG-IN je původní součástí celoročního multikanálového projektu LOG-IN na podporu inovací v logistice v České republice. Cílem fóra, které se konalo v roce 2004, je medializovat nejinovativnější řešení, projekty a produkty na českém logistickém trhu a tím inspirovat profesionály v logistice k inovaci logistiky ve svých firmách.

Stovky logistických odborníků se každoročně účastní fóra, z nichž velké množství jsou uživatelé logistických produktů a služeb. Většina účastníků je vrcholovým managementem, což znamená, že mají ve svých společnostech rozhodující pravomoci.

240 ÚČASTNÍKŮ = 240 NOVÝCH OBCHODNÍCH KONTAKTŮ

Poskytovatelé logistických služeb58%

Uživatelé logistických služeb42%

TOP management65%

 

Z čeho se Fórum LOG-IN skladá?

Odborný program

Devět hodin praktických informací a inspirací na podporu inovace v logistice v jakékoli společnosti na trhu, včetně inspirativní klíčové adresy na téma inovace, případové studie úspěšných, inovativních logistických projektů, prezentace inovativních produktů a služeb dostupných na trhu, a panelová diskuse zabývající se klíčovými otázkami a problémy na trhu logistiky.

BizLOG

BizLOG je série organizovaných setkání rychlých dat mezi účastníky a partnery akce, která se koná během přestávky na oběd. Desetiminutové schůzky jsou organizátory organizovány v plném rozsahu a umožňují oběma stranám rychle posoudit, zda má smysl naplánovat podrobnější schůzku v pozdější době.

Galavečer logistických inovací

Bezprostředně po programu konference jsou ceny LOG-IN za logistické inovace vydávány na slavnostním ceremoniálu ve čtyřech kategoriích: Technická a technologická inovace roku, Projektová inovace roku, Inovace v logistických realitách a Fachman roku. Součástí slavnostního ceremoniálu jsou pohledy od odborných garantů kategorií a je pořádán známým moderátorem.

Logistický Business Mixer

Fórum nekončí ukončením slavnostního předávání cen. Právě naopak, networking a zábava právě začíná! Stále populární Logistický Business Mixer je ideálním místem pro navázání nových obchodních kontaktů a posílení stávajících. Součástí akce je večeře formou bufetu, živá hudba, osvěžující nápoje a hry a soutěže, které hosty pobaví a usnadní jejich propojení.

Chcete získat plnou dávku inspirace pro logistiku vaší společnosti?

LOG-IN