uvádí...
Česko-slovenské online fórum LOG-IN, 13. 5. 2021

Projekt LOG-IN

Československý projekt na podporu inovací v logistice

PODPORUJEME INOVACE V LOGISTICE OD ROKU 2004

Projekt LOG-IN navazuje na velmi oblíbená fóra LOG-IN organizovaná v České republice a na Slovensku společností ATOZ Group od roku 2004. Projekt poskytuje podporu inovacím v logistice napříč různými kanály v obou zemích.

Fórum LOG-IN

Fórum LOG-IN, které bylo poprvé představeno v roce 2004 v České republice a v roce 2007 na Slovensku, se stalo stabilním vstupem do kalendářů logistických profesionálů, kteří hledají živou inspiraci a informace o tom, jak inovovat a zlepšovat logistické procesy ve svých společnostech.

V současné době není bohužel možné uspořádat fyzické akce, ale logistický trh stále potřebuje inspiraci. Proto i fórum LOG-IN inovuje a uskuteční se v květnu jako Česko-slovenské online fórum inovace v logistice.

Můžete se těšit na on-line program zahrnující inspirativní hlavní přednášky, případové studie, prezentace inovativních produktů a řešení a panelové diskuse, které se dotýkají aktuálního tématu logistiky. Součástí on-linu je také interakce s řečníky přes Slido, ale také zástupci partnerských společností budou k dispozici po celý den na svých virtuálních stáncích. Hlavní výhodou on-line fóra je, že obě fóra mohou být sloučena, což umožňuje zdůraznit ze samostatných studií v Praze a Bratislavě to nejlepší v logistických inovacích z obou zemí během jednoho dne.

Nechcete si nechat ujít další fórum? Přijměte naše pozvání a zaregistrujte se. Pro uživatele logistických služeb je vstup zdarma.

Ocenění LOG-IN

Slavnostní vyhlášení Ocenění LOG-IN přináší nejlepší inovace a inovátory v logistice v České republice a na Slovensku. Na rozdíl od jiných ocenění, o jejichž výherci rozhoduje uzavřená porota, jsou vítězové Ocenění LOG-IN  vybráni na základě plné transparentnosti a demokracie – společnosti nominují své projekty nebo produkty a čtenáři časopisu Systémy Logistiky si vybírají vítěze v otevřeném hlasování. Ceny jsou udělovány ve čtyřech kategoriích:

  1. Technická a technologická inovace roku
  2. Projektová inovace roku
  3. Inovace v logistických realitách
  4. Fachman roku

Odborný garant pro každou kategorii pomáhá zajistit profesionalitu nominačního a výběrového procesu a zároveň doplňuje jeho pohled na inovace v dané kategorii.

Galavečery logistických inovací se uskuteční:
CZ: 23. 9. 2021 – na kongresu EASTLOG
SK: 25. 11. 2021 – na kongresu SLOVLOG

Máte inovativní logistický produkt nebo řešení? Nominujte ho na ocenění
LOG-IN a získejte uznání, které si zasloužíte!

Portál www.projektlogin.com

Československý portál www.projektlogin.com nabízí každodenní inspiraci profesionálům v logistice. Řídí jej redakční týmy českého a slovenského vydání logistického časopisu Systémy Logistiky, který obsahuje množství informací a inspirací pro profesionály v oblasti logistiky:

  • praktické případové studie
  • inovační produkty a služeby
  • profily a rozhovory s fachmany – osobnostmi, které inovují logistiku ve svých firmách
  • blogy od fachmanů
  • novinky a inspirace z České republiky, Slovenska a světa

Hledáte inspiraci, jak inovovat logistiku vaší společnosti? Portál projektu LOG-IN je tu pro vás!

Měsíční newsletter

Měsíční e-mailový zpravodaj LOG-IN poskytuje profesionálům v oblasti logistiky zdravou, ale zvládnutelnou dávku informací a inspirace přímo v jejich e-mailové schránce. Nejnovější zprávy, případová studie měsíce, nový produkt měsíce a další krátké funkce sestavuje redakční tým Systémy Logistiky s ohledem na profesionály v logistice, kteří jsou přepracovaní a chtějí vidět hlavní body v jediném dokumentu. Tisíce profesionálů v oblasti logistiky se doposud zaregistrovali na zasílání newsletteru.

Chcete dostávat měsíční dávku inspirace také emailem? Přihlaste se k odběru newsletteru! Je to zdarma a vše, co potřebujeme, je vaše e-mailová adresa.

Ročenka

Ročenka LOG-IN, která se vydává každoročně na jaře, poskytuje přehled zásadních inovací v logistice v České republice a na Slovensku. Zahrnuje inspirační případové studie, rozhovory a profily fachmanů, recenze nových produktů, reportáže z obou fór LOG-IN z předchozího roku včetně výsledků ocenění LOG-IN a prezentace partnerů projektu LOG-IN. Dvojjazyčná (česko-slovenská) publikace je distribuována tisícům logistických odborníků spolu s časopisem Systémy Logistiky, předává se účastníkům akcí pořádaných společností ATOZ Logistics a je k dispozici ke stažení online.

Chcete vidět všechny inovace, ke kterým došlo v české a slovenské logistice v uplynulém roce? Přečtěte si ročenku online, stáhněte si ji ve formátu PDF nebo si vyžádejte tištěnou kopii – vše zdarma!

Profily na sociálních sítích

Projekt LOG-IN je také aktivní na sociálních sítích, s profily na Facebooku a LinkedIn, které poskytují příležitost pro profesionály v logistice, aby se vzájemně propojili a diskutovali o inovacích v logistice a diskutovali o nich. Hlavní příběhy, případové studie, rozhovory a profily „fachmanů“ jsou pravidelně sdíleny na profilech pro logistické profesionály, kteří dávají přednost získávání informací a inspirací v časových řadách sociálních médií.

Jste logistický profesionál působící na sociálních sítích? Sledujte profil Systémy logistiky na Facebooku a LinkedIn a připojte se k diskuzi!

Chcete být vidět na všech těchto kanálech podporujících inovace v logistice?

Staňte se partnerem