uvádí...
Česko-slovenské online fórum LOG-IN, 13. 5. 2021

Proč se zúčastnit?

Čerpejte inspiraci pro vaši logistiku...

250 ÚČASTNÍKŮ

Přidejte se i vy! Nejvyšší koncentrace logistických odborníků na jednom místě je ideální příležitostí diskutovat s kolegy z oboru nejpalčivější problémy, se kterými se potýkáte.

INSPIRUJÍCÍ PROGRAM

Inspirujte se od těch nejlepších! Poslechněte si zkušenosti od těch nejúspěšnějších firem z oboru v podobě případových studií a inovací a získejte inspiraci pro každodenní logistickou praxi.

FÓRUM PRO VÝMĚNU NÁZORŮ

Diskutuje s top přednášejícími i s ostatními účastníky! Zapojte se do živých diskuzí nejen během odborného programu, ale i v průběhu večera, či o přestávkách.

NOVÉ OBCHODNÍ KONTAKTY

Potkejte nové obchodní partnery! Zúčastněte se sekce BizLOG, která je na míru šitá získání nových kontaktů. Vyměňte si vizitky s partnery na stáncích, seznamujte se s účastníky během celého dne a vytěžte maximum ze slova networking!

Vstup zdarma pro uživatele logistických služeb

Pro uživatele logistických služeb jsou vstupní podmínky bezkonkurenční: VSTUP ZDARMA. To znamená, že pro zástupce výrobních společností neexistují žádné finanční překážky. Pro poskytovatele logistických produktů a služeb to zase zaručuje vysoký počet potenciálních klientů na kongresu.

ZÚČASTNĚTE SE I VY!

Stačí vyplnit jednoduchý formulář…

Registrujte se