uvádí...
Česko-slovenské online fórum LOG-IN, 13. 5. 2021

Reference

Z úst samotných účastníků kongresu...

Přišel jsem ze zvědavosti. Už jednou jsem na této akci byl před několika lety, to se pořádala ještě na Václavském náměstí. Fórum je určitě zajímavé, protože se v oboru pořád něco děje a zde člověk načerpá informace v koncentrované podobě. Zajímavé, příště asi přijdu zase.

Zdeněk Nový, jednatel, Transtechnik CS

Protože navštěvuji hodně podobných akcí a prezentací, mohu říci, že LOG-IN je na velmi vysoké úrovni. Setkali jsme se tu s mnoha logistickými odborníky. Na konferenci jsme představili hlavně produkt Power-Batt, který se aplikuje do baterií a má za úkol je oživit a prodloužit životnost.

Kateřina Havlíková, projektový manažer, Unikont Group

Co se týká programu, tak mě LOG-IN příjemně překvapil. Stihl jsem například přednášku o RFID pana Šmidlíka z Yusenu. Je to konkurenční technologie, tak jsem chtěl vědět, na co se máme připravit. Jinak naši expozici navštívili lidé ze zajímavých firem z oboru. Pro řadu z nich je čtení kódu trochu neobvyklá oblast, protože sice pracují v logistice, ale nejdou až do takových detailů. Nechali se informovat o tom, jak vypadá čtení kódu na základě zpracování obrazu, nikoliv laserovou technologií.

Jan Kučera, obchodní inženýr, Cognex

Obecně bych řekl, že na tomto ročníku nebyla slabá prezentace. Velmi mě zaujal cross-docking ve smyslu nového nástroje, který by mohl napomoci ke sdílení. Z hlediska logistických inovací považuji stoprocentně za klíčové udržitelný rozvoj a druhotné zužitkování přebytků výroby. Protože v logistice a v celých globálních řetězcích jsou jich takové objemy, že ničíme obrovským způsobem životní prostředí. Nemluvě o efektivitě.

Michael Rada, prezident, IBSCD LAB

Staňte se i vy spokojeným účastníkem!

Registrovat se