uvádí...
Česko-slovenské online fórum LOG-IN, 13. 5. 2021

GLP

Hlavní sponzor online fóra

VÍTEJTE NA NAŠEM STÁNKU

GLP je přední globální investor a developer působící v oblasti logistiky, nemovitostí, infrastruktury, financí a souvisejících technologií.

Naše evropské provozní portfolio v současné době zahrnuje 4,3 milionu metrů čtverečních nejlepších logistických prostor a naše provozy se nacházejí ve strategických metropolitních oblastech po celém kontinentu.

Jsme průkopníky v poskytování vysokých standardů udržitelnosti a inovací. Přijali jsme závazek ochrany životního prostředí, podpory komunit, ve kterých působíme, a jistoty, že budeme pracovat poctivě, čestně a eticky. Toto jsou hlavní priority, které zastávají všechny naše zúčastněné strany, zákazníci, investoři, komunity, kolegové i externí partneři.

Naše budovy byly navrženy podle udržitelných průmyslových specifikací na nejvyšší úrovni a jsou obsazeny různorodou komunitou „blue-chip“ zákazníků. S využitím zdrojů naší stávající pozemkové banky jsme schopni postavit na klíčových evropských trzích dalších 3,4 milionu metrů čtverečních nových logistických prostor.

www.glp.com

Pokud budete mít chuť se s námi spojit i po skončení fóra LOG-IN 2021, prosím, kontaktujte nás:

Alice Bílková
Business Development Manager

Tel.: +420 608 434 215
alice.bilkova@glp.com

Michal Přib
Business Development Manager

Tel.: +420 778 734 734
michal.prib@glp.com